Ekologiczne zbiorniki na szambo

Ekologiczne zbiorniki na szambo
1 vote, 8.00 avg. rating (78% score)

ekologiczne-zbiorniki-na-szambo-9Odprowadzanie ścieków z posesji prywatnych to istotna kwestia, jaką muszą rozwiązać właściciele domów jednorodzinnych i innych budynków. Tam, gdzie nie ma podprowadzonej instalacji kanalizacyjnej, do wyboru pozostaje w zasadzie tylko szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dużo osób tradycyjnie wybiera to pierwsze rozwiązanie. Czasem szambo jest jedynym wyjściem, gdy nie ma warunków do zainstalowania oczyszczalni.

Obecnie na rynku dostępna jest ulepszona wersja szamb, tzw. szambo ekologiczne. Różni się ono od tradycyjnych przede wszystkim tym, że jest wykonane z tworzyw sztucznych, a nie z betonu. Takie ekologiczne zbiorniki na szambo mają formę monolitu, tj. są wykonane metodą tłoczenia i składają się z jednej części. Ekologiczne szambo nie ma łączeń, ani zgrzewów, co daje gwarancję, że szambo nie będzie przeciekać, ani nie dostanie się do niego woda z zewnątrz. Lekka waga, różne pojemności i łatwość instalacji to kolejne zalety, jakie posiadają ekologiczne zbiorniki na szambo. To sprawia, że dużo łatwiej jest je przenieść w razie potrzeby.

Pozostałe wpisy o Architekturze i Budownictwie:

Slowa kluczowe: CPE Gliwice, Tanie multiplikatory, elwix torba, glutamina katowice, kinesiotaping bielsko biała, plisy Oświęcim, przesłony wodoszczelne, przeszczep łąkotki warszawa, armatura łazienkowa Apavisa, zerwany triceps, wałki pa66

About the author /


Related Articles